Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Обличчя Району: наймолодша лікарка-парадонтолог Свалявщини Андріанна Гаврилюк

17:10 08.01.2021
7809

Поруч нас живуть чудові люди. Це – наші сусіди, колеги, родичі, однокласники. Ми щоранку купуємо у когось каву, а щовечора – продукти на смачні домашні страви. Вони везуть нас на роботу, вчать наших дітей, лікують наші рани… Так багато людей і так багато цікавих історій!

Район.Свалява вирішив розповісти про цілеспрямовану та харизматичну дівчину, наймолодшу лікарку-стоматолога, а точніше парадонтолога Свалявщини Андріану Гаврилюк.

З чого виникло твоє бажання бути стоматологом?

– Скоріше всього, що від мого оточення, а саме родини. Тато навів своїм прикладом, як можна любити цю професію, вкладати свій багаж знань, щоб показати не тільки хорошу роботу, але й якісну.


Де ти навчалась і який напрям стоматології вибрала, щоб розвивати?

– Навчалась у ЛНМУ ім. Данила Галицького на факультеті стоматології, закінчила інтернатуру і вже офіційно є лікаркою. А щодо напряму, то вибрала пародонтологію.


Чому саме цей напрям?

– Щоб популяризувати серед населення, що багатьох хвороб можна уникнути, якщо правильно стежити за гігієною ротовою порожнини та вчасно робити її профілактику. Я підходжу до лікування пародонту, враховуючи причини її виникнення, та намагаюсь ліквідувати або зменшити фактори, що викликають захворювання. Своєчасне та комплексне лікування дає можливість зберегти зуби та відновити їх функцію.


Яка категорія людей більше звертається до тебе?

– Переважно молодше покоління. Це правильно, оскільки якщо з раннього віку почати дбати за зубками, вже у дорослому віці можна уникнути багатьох захворювань. Але хочу зазначати, що дивитись за станом ротової порожнини потрібно незалежно від віку і робити обстеження мінімум раз у півроку.

Хто тебе надихає у твоїй професії?

– Тато. Ще від дитинства я бачила любов його до стоматології, скільки він в це вкладає чимало часу, своїх сил, енергії та всю свою душу. Він не стоїть на місці, розвивається, багато читає, знаходить інформацію, досліджує. Ну як це могло не викликати в мене захоплення? Він для мене приклад, моє натхнення.


Як ти розвиваєш себе в стоматології?

– Ще під час навчання, на моєму факультеті було багато пропозицій взяти участь у безкоштовних курсах, чим я, звісно, користувалась. Для мене розвиток – це головне, оскільки, щоб лікувати людей, потрібно багато навчатись. Звичайно, деякі курси потрібно було оплачувати, серед них є мої улюблені – курс підготовки лікаря-пародонтолога. От саме з того моменту, зрозуміла, до чого душа лежить.


– У тебе не тільки гарні успіхи в стоматології, але і у веденні блогу. Як виникла ідея створити блог на основі твоєї професії?

– Ідея з'явилася під час першого карантину. Перед запуском першого відео дуже хвилювалася, оскільки я новачок в цьому і потрібно було вчитись робити все самій. Але коли я поширила перше відео про правильне чищення ротової порожнини, була вражена кількістю відгуків і до того ж позитивних. Людям дійсно це цікаво, мало хто пояснював як правильно чистити зуби, якою пастою краще користуватись, яку щітку краще придбати. От саме завдяки такій інформації, змогла популяризувати пародонтологію значній кількості аудиторії.

Чим ти цікавишся у вільний час ?

– Кожна пора року в мене асоціюється з якимось видом діяльності. Взимку – катання на сноуборді. Весною та восени – hiking разом з татом, а влітку - подорожі. Тим більше, що мені пощастило, адже мої захоплення розділяє і підтримує мій чоловік.


Звідки черпаєш енергію та силу, щоб стільком речам приділяти час?

– Скажімо так, коли я спускаюсь на сноуборді на гірці, відчуваю повністю своє тіло, контролюю все, що навколо мене, чую землю під ногами, повз проходить хвиля енергії та натхнення підкорити гору. Для мене це своєрідний баланс. Черпаю від всього чим живу і захоплююсь.


Чи є в тебе цікаві сімейні традиції?

– Так, кожний теплий сезон ми з татом намагаємось знайти час, щоб підкорити одну з українських вершин, насолодитись природою. Також кожної неділі в нас готують “поливку”. А вже у новоствореній моїй сім'ї робимо вареники. Створили традицію – запаковування разом подарунків на свята. Обожнюю дарувати більше, ніж отримувати. З чоловіком стараємось після роботи, гуляти містом та насолоджуватись часом разом.


Чи є в тебе хобі, яке ти любиш незалежно від пори року?

– Фотографія. Я – естетка, люблю помічати прекрасне навколо себе. І роблю фотографії своїх моментів в житті. Колись більше цікавилась цим видом діяльності, але зараз менше часу на це. Та й в подорожах здебільшого фотографую.Як святкуєш Різдво цього року?

– Цього року разом з чоловіком та його родиною, оскільки в них традиція святкувати разом з бабусею та дідусем.

Які цілі на 2021 рік?

–Розвиватись в парадонтології, приділити більше уваги розвитку своєї сторінки в соціальній мережі, оскільки мені стала цікавою ця сторона медіа. Зараз люди мають більше можливостей допомогти та надати інформацію, як колись. Популяризувати теми, які потрібно знати кожному.


І останнє бліц-питання від Район.Свалява:

Без чого ти не можеш обійтись, коли приїжджаєш у Сваляву?

Кава по-віденськи у Кавовому раї. Це вже як маленька традиція. От пам'ятаєш, ще в школі ми туди бігли, щоб смакувати кавою з вершкми і топінгом. Тоді ще не було такого вибору кав'ярень, але такої кави по-віденськи, як там, поки що ніде не пробувала. Завжди перед від'їздом, повинна купити її.


​​​​​​Спілкувалась: Андріанна Бігар

Фото: Анатолій Молнар, Андріанна Гаврилюк


Коментарі
Загрузка...
19 січня
Сьогодні
Вчора
17.01.2021
16.01.2021
15.01.2021
14.01.2021
13.01.2021
12.01.2021
11.01.2021