На Свалявщині відбудеться день донора для ЗСУ

У Полянській територіальній громаді на Свалявщині відбудеться день донора для потреб ЗСУ.
Про це розповів на своїй фейсбук-сторінці очільник громади Іван Дрогобецький.
18 березня 2025 року на базі амбулаторії в селі Голубине мобільною бригадою Закарпатської обласної станції переливання крові буде проводитися забір крові для потреб Збройних сил України.
«Просимо всіх долучитися до допомоги українським військовослужбовцям. Стати донором та допомогти врятувати життя може кожен бажаючий віком від 18 до 60 років. Обов'язково візьміть паспорт та ідентифікаційний код», – йдеться у повідомленні.
Забір крові триватиме з 8:30 до 14:00 за адресою с. Голубине, 106.
Читайте також:
- Рахів
У Ясінянській громаді провели День донора для потреб ЗСУ
- Медицина
Мобільний донорський хаб, що рятує життя: у червні «Теплокровні» вирушають на Рівненщину
- Локачі
У Локачинській лікарні проведуть День донора: жителів громади закликають здати кров
- Баштанка
У Баштанській лікарні під час Дня донора 40 людей здали кров для порятунку пацієнтів
- Корець
У Корці проведуть День донора: жителів громади закликають здати кров