В Полянській громаді стартував другий етап всеукраїнських змагань

Другий етап всеукраїнських змагань Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги стартував у Полянській територіальній громаді.
Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив голова Полянської ТГ Іван Дрогобецький.
Баскетбол став першим видом спорту, яким і розпочали змагання на базі Полянської ДЮСШ. Участь у спортивному заході взяли учні навчальних закладів Полянської територіальної громади.



Урочисте свято відкрили команди з черліденгу, які подарували присутнім запальні виступи. Надалі, керівництво Полянської сільської ради урочисто привітало юних спортсменів зі стартом змагань та побажало успіхів у нелегкій боротьбі.
В ході спортивного заходу представили команди учасників та розпочали напружену й захоплюючу гру, що стала яскравим початком турніру.
В результаті, переможцями серед юнаків середньої вікової групи стала команда Пасіцької гімназії, друге місце посіли юнаки Плосківського ліцею, третє — Сусківської гімназії.



Серед дівчат середньої вікової групи перемогу здобула команда Сусківської гімназії, другу сходинку зайняли дівчата Плосківського ліцею, третє місце — Полянського ліцею.
Натомість, серед юнаків старшої вікової групи переможцями стала команда Плосківського ліцею, друге місце у юнаків Полянського ліцею. Команди-переможці здобули право представляти Полянську громаду на районному рівні.



Турніри триватимуть кілька тижнів і включатимуть різноманітні дисципліни: волейбол, гандбол, футзал, регбі-5, спортивне орієнтування та черліденг.









Читайте також:
- Спорт
Волинські боксери завоювали п'ять нагород на всеукраїнському чемпіонаті в столиці
- Спорт
Рівненська область стала найсильнішою на чемпіонаті України з пляжного самбо: перелік призерів
- Спорт
Дзюдо: волиняни здобули п'ять нагород на всеукраїнському кубку в Золочеві
- Спорт
Волинські боксери здобули нагороди на всеукраїнському турнірі в столиці
- Спорт
Луцькі гімнастки здобули перемоги та іменні відзнаки на всеукраїнських змаганнях «Крок до мрії»