У центрі Сваляви розпочнуть переносити братську могилу на центральний цвинтар

25 Вересня 2023, 12:02
У центрі Сваляви розпочнуть переносити братську могилу на центральний цвинтар 6580
У центрі Сваляви розпочнуть переносити братську могилу на центральний цвинтар

Обеліск на братській могилі, що знаходиться в самому центрі Сваляви, перенесуть на центральний міський цвинтар.

Про це інтернет-виданню Район.Свалява розповіли у Свалявській міській раді.

Міськрада отримала дозвіл від Міністерства культури та інформаційної політики України на роботи з перенесення обеліска по вулиці Головній на цвинтар по вулиці Мукачівській від Міністерства культури та інформаційної політики України. Нагадаємо, що свалявчани безпосередньо мали змогу взяти участь у опитуванні щодо зміни місця розташування поховання, і більшість проголосували «за».

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» уже проводить підготовку до початку робіт. Своєю чергою орган охорони культурної спадщини Закарпатської обласної військової адміністрації буде контролювати за дотриманням вимог законодавства щодо охорони культурної спадщини і державних норм при проведенні вказаних робіт.

«Просимо мешканців Сваляви поставитися з розумінням до тимчасових незручностей, які будуть спричинені роботами. На час перенесення обеліска територія поховання буде загороджена відповідно до вимог. По закінченню робіт комунальні служби приведуть територію до ладу. Ми також подбаємо про те, аби перепоховання відбулось з дотриманням релігійних канонів», – запевняє в. о. Свалявського міського голови Мирослава Скрипинець.

Очільниця громади також розповіла, що наразі розробляється банк ідей стосовно того, що буде на місці поховання. 

«Можливо, ми проведемо громадські слухання або ж організуємо опитування серед мешканців Сваляви, аби дізнатися їхню думку щодо того, що б вони хотіли бачити у центрі міста», – наголошує Мирослава Скрипинець.

 

Коментар
14/04/2024 Неділя
14.04.2024
13.04.2024
12.04.2024