Свалявські спортсмени відзначились золотими та срібними медалями у Відкритій першості з легкої атлетики до Дня Незалежності України

24 Серпня 2023, 19:15
Фото: Район.Свалява 2024
Фото: Район.Свалява

24 серпня на території мукачівського стадіону СОК «ДЮСШ» відбулись змагання у Відкритій першості з легкої атлетики присвячені Дню Незалежності України.

Активну участь у спортивному дійстві взяли команди спортивних шкіл Закарпаття, Одеської області, а також міста Червоноград, Білої церкви та Чорноморська.

Відтак вихованка Свалявської ДЮСШ Аліна Головнич посіла перше місце у бігу на дистанції 300 метрів, друге місце посіла Емілія Лоскоріх у бігу на дистанції 100 метрів, а юнак Даніель Шекула посів друге місце у бігу на 800 метрів.

Вітаємо тренерів відділення легкої атлетики Свалявської ДЮСШ: Головнич О.М., Загарій В.І., Цільо А.В., Ткачук В.О., з призовими місцями вихованців.

«Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватися, проводити змагання та дивитись в майбутнє. Діти – це цвіт нашої нації, тому такі заходи важливі під час війни, аби показати всьому світу. МИ НЕЗЛАМНІ!» – зазначив директор Свалявської ДЮСШ Олександр Головнич.

Нагадуємо також, що зараз у школах ДЮСШ Закарпаття стартував літньо-осінній сезон з легкої атлетики.

За матеріалами інтернет-видання Район.Свалява

 

Коментар
18/05/2024 Субота
18.05.2024
17.05.2024