Свалявські волонтери передали унікальний стоматологічний кабінет з Starlink для військових 24-ї бригади

25 Травня 2023, 16:53
Фото: Віктор Івашкович 732
Фото: Віктор Івашкович

Свалявські волонтери передали пересувний стоматологічний кабінет з Starlink для військових 24-ї окремої механізованої бригади ім. короля Данила.

Два робочі крісла для двох стоматологів, рентген з візіографом, автоклав для дезінфекції інструментів, ноутбук, планшет з ендоскопом, стоматологічні інструменти.

В комплексі наявне все, що потрібно для якісних медичних послуг. 

Мобільна стоматологія обладнана системою обігріву та охолодження повітря, кондиціонером, встановлено гігієнічний вузол з теплою водою, LED — освітлення, натяжна стеля. Технічна частина обладнана генератором, компресором для повітря, 150 л бак для води, тепловим насосом. 

Комплекс створений на базі машини Тойота 2009 року випуску з термопричепом, встановлена система нічного бачення з їздою без фар в нічну пору (100 метрів нічного бачення). Комплекс працює як повністю автономно, так і з мережі 220 в.

Зараз це дуже актуально в польових умовах. Тепер для того, щоб полікувати хворий зуб, бійцям не потрібно їхати за багато десятків кілометрів до найближчого стоматолога. Сучасне обладнання дозволяє надавати такі ж послуги на якісному рівні. 

За підтримки ГО «Допоможи Україні — Сьогодні» Павла Голубка та Фонду Znesnaze21, Чеської Республіки Василя Капустея – свалявським майстрам і волонтерам вдалось облаштувати мобільний стоматологічний пункт. Окремо відзначають волонтери представника Міжнародного Благодійного Фонду «Дім» Данієль Махновський за Starlink.

Дем'ян Домський, представник міжнародного благодійного фонду «Дім», передав халати, маски,  антисептики та інші медичні засоби.

Коментар
06/06/2023 Вівторок
06.06.2023