На Свалявщині виявили сказ у собаки: що відомо

24 Січня 2023, 12:27
На Свалявщині виявили сказ у собаки: що відомо 696
На Свалявщині виявили сказ у собаки: що відомо

Ветеринарами-спеціалістами Свалявської районної лікарні ветеринарної медицини проводяться обстеження домашніх тварин у селі Неліпино, де днями було зафіксовано випадок сказу у собаки.

Відповідно звіту про дослідження патологічного (біологічного) матеріалу в Закарпатській області від 23 січня встановлено діагноз сказ собаки село Неліпіно Мукачівського району, – підтвердили випадок випробувальний центр Закарпатської регіональної державної лабораторії ГУ Держпродспоживслужби.

З метою координації заходів з локалізації та ліквідації сказу при Неліпінській тергромаді проведено засідання ТЕБ та НС, на якому було затверджено заходи з профілактики поширення та ліквідації сказу на території населеного пункту Неліпіно, – розповів інтернет-виданню Район.Свалява начальник Свалявської районної державної лікарні ветеринарної медицини Микола Рішко.

Ветеринарами-спеціалістами Свалявської районної лікарні ветеринарної медицини проводяться обстеження домашніх тварин у населеному пункті, які відповідно інструкції по сказу увійшли до зони нагляду, – додав очільник ветеренарної медицини у Сваляві.

Станом на 24 січня хворих чи підозрілих у захворюванні тварин на сказ не виявлено, – каже він.

Нагадуємо: що вакцинувати домашніх тварин можна у районних лікарнях ветеринарної медицини області. Антирабічна вакцина є в наявності у всіх спеціалізованих державних лікарнях, структурно підпорядкованих ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

Коментар
Код блоку:
03/02/2023 П'ятниця
03.02.2023
02.02.2023