Свалявські волонтери передали на фронт черговий позашляховик для наших захисників
22 Грудня 2022, 11:10

Свалявські волонтери передали на фронт черговий позашляховик для наших захисників
Вчора, 21 грудня волонтери з БО «Свалявський рух опору» передали позашляховик Nissan X-trail для на 65 ОМБр у район Донецької області, де воюють наші захисники зі Сваляви.
Як відомо авто пройшло технічне обслуговування, а ремонт автомобіля та його заправку до Донецької області оплатив депутат Свалявської міської ради, меценат Андрій Гуледза. Авто зголосилися відвезти друзі наших захисників Іван та Руслан.
Завантажили машину солодкими подарунками від учнів 3-Б та 4-В Свалявського закладу загальної середньої освіти №3, а також зимовим одягом, солодощами та кавою від благодійників.
Щиро вдячні кожному, хто донатив на авто та подарунки для наших військових. Все буде Україна! – зазначила головна координаторка Свалявського руху опору Ельвіра Бунда.
06/06/2023
Вівторок
06.06.2023
15:02
11:00
ГАЛЕРЕЯ
Афіша
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром
Блоги
Бізнес
Еко
Життя
Закордон
Історія
Культура
Медицина
Освіта
Спорт