Унітази чорного кольору – сучасний дизайн у ванній кімнаті

29 Травня 2022, 11:40
Унітази чорного кольору – сучасний дизайн у ванній кімнаті 1289
Унітази чорного кольору – сучасний дизайн у ванній кімнаті

Протягом довгих років чорний унітаз у ванній кімнаті сприймався як неординарне інтер'єрне рішення. Багато хто продовжував робити вибір на користь звичних білих виробів. Однак з часом нові модні тенденції та різноманітні стилі інтер'єру зробили чорну сантехніку більш затребуваною. Саме час дізнатися, чому унітази чорного кольору можуть стати відмінним варіантом для вашого санвузла.

Переваги унітазів чорного кольору

6291f0a156398.jpeg

Власники унітазів чорного кольору вже давно змогли переконатися у незаперечних перевагах подібних виробів:

  • Цей відтінок – досить важлива деталь інтер'єру. Вона акцентує на собі увагу та ефектно доповнює обраний стиль.
  • Оскільки вищеописану сантехніку використовують не особливо часто, на відміну від білої, вона виглядає оригінальніше.
  • Оформляючи інтер'єр таким унітазом, стає у рази простіше "грати" на контрастах. Чорна сантехніка лише підкреслює інші відтінки, робить їх більш насиченими. Найчастіше поєднуються чорно-білі та чорно-червоні кольори. Також з чорним унітазом чудово виглядатимуть пастельні стіни з аксесуарами.
  • Серед унітазів чорного кольору набагато легше знайти прийнятну за ціною модель. Незважаючи на це, виріб значно підвищує презентабельність ванної кімнати та туалету, підкреслюючи гарний смак власників.

Із чим гарно поєднується чорний унітаз?

Роблячи вибір на користь описаних вище моделей, варто заздалегідь продумати, як і з чим їх можна буде комбінувати. Класичний варіант передбачає створення контрасту між білими поверхнями та чорною сантехнікою. Світлі кольори чудово справляються із завданням відображення світла, за рахунок чого створюється баланс для темних.

6291f097e8652.jpeg

Чорний добре гармонує з яскравими відтінками, але лише за умови, що він не є домінуючим. Так, не рекомендується робити стіну позаду унітазу такого ж тону. Краще розбавити такий важкий колір. Непоганим доповненням стане жовтий, оранжевий, срібний відтінки. За наявності червоного або фіолетового буде створено більш екстравагантну атмосферу.

Найкраще темна сантехніка поєднується з дерев'яними поверхнями незалежно від того, чи йдеться про меблі, стіни або інші інтер'єрні предмети.

Де можна купити унітаз чорного кольору?

Для покупки унітазу чорного кольору на максимально вигідних умовах рекомендується звертатися до інтернет-магазину «Імперія Сантехніки», де доступний широкий асортимент продукції за прийнятною ціною. У разі виникнення додаткових питань звертайтесь до менеджерів для консультації.

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024