Газова горілка – чому це важлива річ для туризму

27 Травня 2022, 12:30
Газова горілка – чому це важлива річ для туризму 900
Газова горілка – чому це важлива річ для туризму

Туристичні походи в ліс чи гори потребують доброї підготовки та ретельного і відповідального підходу. Зокрема, йдеться про придбання спеціального туристичного спорядження. І це не тільки палатка, спальник чи килимок. Не менш важливою складовою для вилазки на природу є так звана газова горілка (пальник), з допомогою якої можна оперативно приготувати їжу чи гарячі напої.

Забігаючи наперед, варто відзначити, що такі пристрої можна запросто замовити в Інтернеті, наприклад, перейшовши за посиланням: alp.com.ua/gazovye-gorelki/ - процес оформлення замовлення, як правило, займає декілька хвилин, що не може не радувати.

Деякий відсоток любителів активного відпочинку на природі досить скептично відносяться до необхідності використання в лісі газових пальників, мовляв, можна без зайвих зусиль розвести багаття, однак чи завжди таке рішення є правильним?

Газова горілка – коли вона актуальна?

Справді, розпалення вогню – це завдання, з яким справиться як новачок, так і досвідчений турист, проте бувають такі випадки, коли з тих чи інших причин багаття – не дуже підхожий варіант: поруч нема гілля чи сухостоїв; тип місцевості не дозволяє розводити вогонь або ж погодні умови несприятливі; існує величезний ризик виникнення пожежі тощо.

Інша справа, коли під рукою є газовий пальник з балоном, завдяки якому питання приготування їжі чи зігріваючих напоїв, можна сказати, вирішено. В цілому використання газової горілки на природі – більш ніж правильне рішення, і ось чому:

  • По-перше, це найоперативніший спосіб приготувати їжу, закип’ятити воду для кави чи чаю. Адже у випадку вогню потрібно чимало часу, щоб підготувати дрова, затим розпалити багаття;
  • По-друге, газовий пальник – це ще й попередження виникнення пожежі, які часто виникають від розведеного багаття, котре в більшості випадків розпалюється без дотримання мір безпеки;
  • По-третє, процес готування на газовій горілці проходить значно швидше, аніж зазвичай. І все це завдяки особливій конструкції пальника, який дає високошвидкісне полум’я. До прикладу, літр води закриє всього за три хвилини!
  • По-четверте, це економія сил і енергії. Газова горілка – це просто підпилив і приступив до приготування, що не скажеш про звичайне багаття, на розведення якого потрібно кидатися туди-сюди у пошуках дров, які ще треба принести і порубати;
  • По-п’яте, газові горілки, як і газові балони до них, мають компактні розміри (а відтак не займають зайвого місця), міцну конструкцію (як правило, сталеву) та незначну вагу, що ой як важливо під час турпоходів.

Ще один не менш важливий плюс газових пальників – їх широке різноманіття, що дозволяє обрати для себе найбільш підхожий варіант – як в плані конструкційних особливостей, так і в плані ціни.

Використання газових горілок під час відпочинку на природі – це ідеальне рішення для тих, хто високо цінує практичність, оперативне вирішення туристичних завдань, а також піклується про збереженість навколишнього середовища.

Коментар
28/05/2024 Вівторок
28.05.2024
27.05.2024