стрічка

15-річна свалявчанка за життя якої кілька років боролися українські та ізраїльські лікарі відійшла у вічність

23 Листопада 2021, 13:39
Фото ілюстративне 2033
Фото ілюстративне

Сумною новиною на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук поділився сьогодні ізраїльський благодійний фонд допомоги дітям з онкологічними захворюваннями «Chance4Life» (Шанс на життя).

«Ти перевернула наш світ. Ти дякувала хворобі за те, вона подарувала тобі стільки друзів. Можливо, ніхто не вмів любити життя в найтяжчі хвилини так, як його любила ти. Така розумна, красива, неймовірно талановита і  і нескінченно добра. Світ  опустів без тебе, наше Оленятко. У це не сила повірити... Наші серця розбиті. Ти назавжди залишишся для нас символом надії, доброти і життя. Спи спокійно, наша світла дівчинко». Наші співчуття родині" – йдеться у дописі.

Нагадаємо: невтішний діагноз Остеосаркома Юнінга мешканці Полянської ОТГ діагностували у 12-річному віці. Тоді ж через соцмережі було організовано благодійний збір коштів до якого активно долучалися мешканці Закарпаття та закордону. Довгий час дівчинку лікували в Україні та Ізраїлі. Терапія давала позитивну динаміку, але нешодавно у Анюти трапився рецидив.  Відомо, що дівчинка померла вдома.

Коментар
01/12/2021 Середа
01.12.2021
30.11.2021