стрічка

В Україні хворі на цукровий діабет з жовтня зможуть безкоштовно отримати ліки

11 Серпня 2021, 12:29
В Україні хворі на цукровий діабет з жовтня зможуть безкоштовно отримати ліки 413
В Україні хворі на цукровий діабет з жовтня зможуть безкоштовно отримати ліки

У другій половині 2021 року за програмою медичних гарантій почнуть діяти нові норми та правила, які будуть регулювати діяльність лікарів-ендокринологів на амбулаторному рівні у частині ведення пацієнтів з діабетом. 

Також набере чинності нова постанова КМУ «Про реімбурсацію лікарських засобів за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення», передає МОЗ.

Ця постанова буде основним нормативно-правовим актом, який регулюватиме порядок реімбурсації лікарських засобів для пацієнтів з цукровим та нецукровим діабетом.

З 1 жовтня 2021 року за програмою реімбурсації почнуть відпускатися лікарські засоби для пацієнтів з цукровим діабетом, які потребують інсулінотерапії (препарати інсуліну), та для пацієнтів з нецукровим діабетом (десмопресин).

У зв'язку з цим лікарям-ендокринологам важливо розібратися та сформувати комплексне розуміння процесу й основних вимог до коректного ведення електронних медичних записів при веденні пацієнта з діабетом в амбулаторних умовах. Оскільки якщо лікар створить некоректні медичні записи, то пацієнт не зможе отримати свої ліки вчасно та безоплатно.

16 серпня 2021 року на платформі Академії НСЗУ буде оновлено навчальний курс «Ведення медичних записів пацієнтів з діабетом на амбулаторному рівні» у зв’язку з доопрацюванням функціоналу Електронної системи охорони здоров’я та додаванням нових важливих змістовних блоків у курсі. З огляду на вищезазначене усім лікарям-ендокринологам на амбулаторному рівні потрібно обов’язково пройти заплановане навчання за оновленим курсом від Академії НСЗУ.

Завдяки цьому навчальному курсу лікарі-ендокринологи зможуть сформувати комплексне розуміння процесу й основних вимог до коректного ведення електронних медичних записів при веденні пацієнта з діабетом в амбулаторних умовах. 

Читайте також: Де на Волині можна безоплатно пройти обстеження, яке виявляє рак легень

Коментар
26/06/2022 Неділя
26.06.2022
25.06.2022
24.06.2022