Свалявські баскетболісти привезли додому перемогу зі змагання фінального туру чемпіонату Закарпатської області

25 Травня 2021, 11:20
1280

23 травня, в Ужгороді, відбувся фінальний тур чемпіонату Закарпатської області «Дитяча ліга» де зіграли юнаки та дівчата 2009 р.н., в, даному турнірі також взяли участь баскетболісти Свалявської ДЮСШ. Нашу школу представило чотири команди – 2 дівчат та 2 юнаки. Команда дівчат «Свалява-1» посіли - І місце, «Свалява-2» відповідно - ІІ місце. Юнаки «Свалява-1» - ІІІ місце. Від так, додому наші юні спортсмени привезли золото, срібло та бронзу.

22 травня також відбувся чемпіонат Першості Закарпатської області з баскетболу серед команд ДЮСШ 2007 р.н. юнаки та дівчата. Свалявську ДЮСШ представляли три команди – 2 дівчат та 1 юнаки. В цих змаганнях команда дівчат «Свалява-1» посіли - І місце, а юнаки стали – бронзовими призерами.

Вітаємо спортсменів та тренерів з перемогою.