У травні в Сваляві народилося 11 малюків

#   1223
Фото ілюстративне

Наприкінці весни в Сваляві народилося 11 немовлят – 2 хлопчиків та дев’ять дівчаток.

Про це Район.Свалява розповіли у КНП «Свалявська міська лікарня».

З найменшою вагою народилася дівчинка – 2600 грам, з найбільшою вагою хлопчик – 3700 г.рам

Свалявську міську лікарню обрали чотири матусі зі Сваляви, по дві матусі з Керецьок та Березників, і по одній з Дусина, Плоского, Солочина.

Нагадаємо, що у перший місяць весни у Сваляві на світ з’явилось двадцять діточок, а у квітні – вісім.

Вітаємо щасливих батьків та бажаємо малюкам щасливого дитинства під мирним небом.

Останні новини

Всі

12 червня 2026

11 червня 2026

Переглянути все