У травні в Сваляві народилося 11 малюків

Наприкінці весни в Сваляві народилося 11 немовлят – 2 хлопчиків та дев’ять дівчаток.
Про це Район.Свалява розповіли у КНП «Свалявська міська лікарня».
З найменшою вагою народилася дівчинка – 2600 грам, з найбільшою вагою хлопчик – 3700 г.рам
Свалявську міську лікарню обрали чотири матусі зі Сваляви, по дві матусі з Керецьок та Березників, і по одній з Дусина, Плоского, Солочина.
Нагадаємо, що у перший місяць весни у Сваляві на світ з’явилось двадцять діточок, а у квітні – вісім.
Вітаємо щасливих батьків та бажаємо малюкам щасливого дитинства під мирним небом.
