У Сваляві відбувся масштабний звітний концерт юних танцюристів

У Свалявському будинку культури відбувся звітний концерт відділу хореографії Свалявської школи мистецтв.
На події побувала журналістка Район.Свалява
На початку концерту всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих захисників і захисниць України.
Звітний концерт учнів відділу хореографічного мистецтва вразив своїм масштабом, високою майстерністю, виробленою завдяки наполегливій праці вихованців та професіоналізму викладачів.
Яскраві сценічні костюми, продумані постановки та щирі емоції учасників створили справжнє свято танцю. Те, скільки сил, знань і любові вкладають викладачі у своїх учнів, було помітно в кожному номері – від народної хореографії до сучасних танцювальних композицій.
На сцені виступили учні з першого по восьмий клас. Понад 150 вихованців представили різноманітні та цікаві хореографічні номери, підготовлені викладачками Лілією Дулішкович, Вікторією Дулішкович та Сніжаною Фільо.
Глядачі мали змогу насолодитися закарпатськими народними танцями «Карічка» та «Раківчанка», а також переглянути хореографічні постановки й композиції «Народжені літати», «У ритмі ніжності», «Подих вітру», «Журавлі», «Весна», «Святковий танок», «Танцюй зі мною», «У ритмі перерви», «Хіп-хоп», «Там, де летять журавлі», «Колискова», «Дитинства дивосвіт» та «Українські візерунки».
Кожен номер вирізнявся своєю атмосферою, емоційністю та майстерним виконанням, а глядачі щедро дарували юним артистам оплески та слова захоплення.
З вітальним словом та подякою виступила начальниця відділу освіти, молоді, спорту та культури Свалявської міської ради Альона Куштан, яка подякувала вихованцям хореографічного відділу за яскраві виступи та високий рівень підготовки.
«Танець – це вид мистецтва, через який ми можемо відчути ритм, почути мелодію душі та серця, передати емоції й переживання, які інколи неможливо висловити словами. Дякую нашим учням за талант, натхнення та неймовірні виступи, які подарували глядачам незабутні враження», – зазначила Альона Куштан.
Також вона висловила вдячність викладачам хореографічного відділу за їхню щоденну працю та вагомий внесок у розвиток юних талантів.
«Щиро дякую нашим викладачам за професіоналізм, терпіння, творчість і любов до своєї справи. Саме завдяки вашій наполегливій праці учні досягають високих результатів, гідно представляють Свалявську школу мистецтв та прославляють її своїми перемогами», – наголосила Альона Куштан.
На завершення вона побажала всім миру, міцного здоров'я, родинного тепла, добробуту та нових творчих звершень.
До слова долучилася заступниця начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури Свалявської міської ради Наталія Ладані, яка подякувала батькам, педагогам та учням за спільну працю й вагомий внесок у розвиток мистецької освіти громади.
«Щиро дякую кожному з вас. Дякую батькам за довіру до Свалявської школи мистецтв, дякую адміністрації закладу, викладачам та всім, хто щодня створює для дітей належні умови для навчання і творчого розвитку. Особлива вдячність нашим учням, які своєю наполегливістю та працею демонструють високі результати. Саме завдяки вам сьогодні ми мали можливість насолодитися справжнім мистецтвом, красою та талантом», – зазначила Наталія Ладані.
Також вона зачитала зворушливе звернення випускників хореографічного відділу Свалявської школи мистецтв до свого наставника.
«Сьогодні на цій сцені відбувається особливий момент. Вісім років тому ці діти зробили свої перші танцювальні кроки. Вони вчилися слухати музику, працювати над собою, долати хвилювання та вірити у власні сили. Увесь цей час поруч із ними була людина, яка не лише навчала танцювального мистецтва, а й вкладала у кожного вихованця частинку своєї душі та серця», – йшлося у зверненні.
На знак вдячності випускники 8 класу хореографічного відділу подарували своїй викладачці Лілії Дулішкович танець «Стежечка».
«Цей танець символізує шлях, який ми пройшли разом: від перших невпевнених кроків до яскравих виступів, перемог і незабутніх спогадів. Нехай ця стежечка стане символом вдячності, любові та поваги до людини, яка допомогла нам знайти свій шлях у світі танцю», – йшлося у зверненні випускників.
Цей номер став особливим для випускників, адже вони присвятили його своїй наставниці на знак вдячності за роки підтримки, навчання та натхнення. Танок виконували зі сльозами на очах, адже завжди сумно прощатися зі школою, яка стала другою домівкою, та залишати наставника, який був поруч протягом усього творчого шляху.










































































































































