Вихованці Свалявської ДЮСШ вибороли перемогу на всеукраїнському турнірі з футболу

#   1911
ФОТО

Юні футболісти Свалявської ДЮСШ стали переможцями Всеукраїнського турніру з футболу «Tab.IR.CUP».

У змаганнях, що проходили в Іршаві з 1 по 3 травня, взяли участь гравці з 14 команд 2018-2019 року народження. Турнір був поділений на 2 ліги – U-8 та U-7, по 7 команд у кожній лізі.

За результатом триденних змагань вихованці Свалявської ДЮСШ 2018 року народження під наставництвом тренера Олександра Зимомрі вибороли «золото», перемігши у фіналі команду ФК «Мукачево».

Окрім того, кращим гравцем турніру в Golden лізі став свалявчанин Олександр Поцко.

Вітаємо команду з перемогою та зичимо подальших здобутків!

Окрім того на всеукраїнських турнірах у Іршаві відзначилися футболісти ФК «Свалява», які стали чемпіонами у «Tab.IR.CUP» та «ARES CUP 2015».

Останні новини

Всі

12 червня 2026

11 червня 2026

Переглянути все