Вихованці Свалявської ДЮСШ вибороли перемогу на всеукраїнському турнірі з футболу
Юні футболісти Свалявської ДЮСШ стали переможцями Всеукраїнського турніру з футболу «Tab.IR.CUP».
У змаганнях, що проходили в Іршаві з 1 по 3 травня, взяли участь гравці з 14 команд 2018-2019 року народження. Турнір був поділений на 2 ліги – U-8 та U-7, по 7 команд у кожній лізі.
За результатом триденних змагань вихованці Свалявської ДЮСШ 2018 року народження під наставництвом тренера Олександра Зимомрі вибороли «золото», перемігши у фіналі команду ФК «Мукачево».
Окрім того, кращим гравцем турніру в Golden лізі став свалявчанин Олександр Поцко.
Вітаємо команду з перемогою та зичимо подальших здобутків!
Окрім того на всеукраїнських турнірах у Іршаві відзначилися футболісти ФК «Свалява», які стали чемпіонами у «Tab.IR.CUP» та «ARES CUP 2015».
Читайте також:
- Свалява
Відомий свалявський магазин змінив локацію
- Свалява
У Сваляві перевірили дотримання прав дітей у реабілітаційному центрі
- Свалява
Свалявські спортсмени стали одними з найкращих на волейбольному турнірі в Мукачеві
- Свалява
У відомий свалявський магазин потрібен продавець
- Свалява
У Сваляві зустрілися з донькою полеглого захисника та обговорили її потреби






