У Свалявській громаді створили нову патронатну родину

Район.IN.UA

Район.IN.UA

#   5470
У Свалявській громаді створили нову патронатну родинуФОТО
У Свалявській громаді створили нову патронатну родину

У Свалявські громаді створили ще одну патронатну родину — двері свого дому для дітей відчинили подружжя Вікторії та Мирона Орос.

Радісною новиною поділилася начальниця служби у справах дітей Свалявської міської ради Антоніна Полянич. 

«Розпорядженням в.о. міського голови Сваляви, на підставі рекомендацій Закарпатського обласного центру соціальних служб щодо успішного проходження навчання, у громаді офіційно створено нову патронатну родину», – йдеться у повідомленні. 

Патронатна мама Вікторія має досвід роботи з дітьми — раніше вона працювала у закладі дошкільної освіти. Окрім цього, подружжя виховує двох доньок, тож родина має практичний досвід турботи та виховання.

Сьогодні до родини тимчасово влаштували двох хлопчиків, які залишилися без батьківського піклування та прибули із сусідньої громади. Термін перебування дітей у патронатній родині становитиме до трьох місяців. У цей період їхні батьки долатимуть складні життєві обставини, а відповідні служби працюватимуть над тим, щоб діти змогли повернутися у рідну сім’ю.

Це вже сьома створена патронатна родина у громаді та шоста, яка наразі функціонує.

Щиро вітаємо родину з важливою місією, а дітям бажаємо щасливого та безпечного дитинства.

У Свалявській громаді створили нову патронатну родину
У Свалявській громаді створили нову патронатну родину

Останні новини

Всі

9 травня 2026

8 травня 2026