У квітні в Сваляві народилося вісім малюків

Протягом квітня у Сваляві народилося вісім немовлят – шість хлопчиків та дві дівчинки.
Про це Район.Свалява розповіли у КНП «Свалявська міська лікарня».
З найменшою вагою народилася дівчинка – 2600 г, з найбільшою вагою хлопчик – 4000 г.
Свалявську міську лікарню обрали п’ять матусь зі Сваляви, та по одній з Пасіки, Сускова, Керецьків.
Вітаємо щасливих батьків та бажаємо малюкам щасливого дитинства під мирним небом.
