У Сваляві вшанували ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

#   2173
ФОТОРЕПОРТАЖ

У Свалявському Будинку культури відбувся пам’ятний захід «Чорнобиль – наш біль, сум та пам’ять», присвячений 40-й річниці Чорнобильської катастрофи.

На місці події побувала журналістка Район.Свалява.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Вшанувати учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, подякувати їм за мужність і самопожертву, а також згадати тих, кого вже немає серед нас, зібралися представники влади, громадськості та мешканці Свалявщини.

Особливу атмосферу заходу створили учні Свалявської школи мистецтв, які представили зворушливі музичні та хореографічні номери, присвячені пам’яті жертв Чорнобильської трагедії.

Участь у події взяли виконуюча обов’язки Свалявського міського голови Мирослава Скрипинець, заступник міського голови Іван Русин, а також керівництво громад Свалявщини – виконуюча обов’язки Полянського сільського голови Неля Петрус, секретарка Неліпинської сільської ради Світлана Мориляк, голова Керецьківської територіальної громади Михайло Мушка.

Під час заходу ліквідаторам з кожної громади вручили грамоти, квіти та слова вдячності за їхній подвиг.

«Передати словами те, що ви пережили, надзвичайно важко. Ви не побоялися віддати найдорожче – свій час, здоров’я, сили – заради ліквідації наслідків аварії. Ви є справжніми героями України і нашої громади. Щиро дякую кожному з вас за мужність і самопожертву», – промовила Мирослава Скрипинець.

Своєю чергою, голова Свалявського районного ВПГО «ВГОІ» «Союз Чорнобиль України» Михайло Сарканич подякував місцевій владі за підтримку та співпрацю, підкресливши важливість взаєморозуміння у вирішенні потреб ліквідаторів, а також кожному очільнику громад вручив подяку.

Пам’ять про подвиг ліквідаторів Чорнобильської катастрофи назавжди залишиться в серцях українців. Доземний уклін тим, хто ціною власного життя і здоров’я зупинив невидиму загрозу.

Останні новини

Всі

12 червня 2026

11 червня 2026

Переглянути все