На Свалявщині школярам провели профілактичні бесіди щодо безпеки та відповідальності

Працівники Служби у справах дітей Свалявщини проведено бесіди та лекції з учнями 6–9 класів, спрямовані на недопущення булінгу, попередження злочинів серед неповнолітніх, а також запобігання проявам насильства.
Про це повідомляє начальниця служби у справах дітей Свалявської міської ради Антоніна Полянич.
Під час зустрічей школярам роз’яснили чинне законодавство щодо відповідальності неповнолітніх та їхніх батьків, правила поведінки в навчальному закладі, а також наслідки систематичного невідвідування занять.

Окрему увагу приділили питанням протиправної поведінки дітей і молоді та важливості дотримання норм безпеки у повсякденному житті.
Такі профілактичні заходи сприяють формуванню у школярів відповідального ставлення до власних вчинків і усвідомлення їх наслідків.
Читайте також:
- Свалява
У Сваляві відбувся випускний вечір учнів Свалявської школи мистецтв
- Свалява
У Плоскому Потоці в останню земну дорогу провели Захисника Павла Малярчика
- Свалява
На Свалявщині 16-річна дівчина зазнала важкої травми під час роботи на кухні
- Свалява
На Свалявщині медики врятували 71-річного чоловіка з гострим коронарним синдромом
- Свалява
Учням Голубинської гімназії розповіли про основи здорового харчування
