У Сваляві медики врятували жінку з набряком легень

#   1747
ФОТО

 У Сваляві бригада «103» врятувала 82-річну пацієнтку з набряком легень.

Про це інформує 103 Закарпаття - ЗЦЕМД МК. 

О 18:10 у місті надійшов виклик до 82-річної жінки з різкою задишкою та погіршенням стану. Медики бригади №1100 оперативно встановили діагноз – набряк легень – і за лічені хвилини стабілізували пацієнтку, після чого терміново госпіталізували її до реанімації, – йдеться у повідомленні. 

У порятунку брали участь лікар Магдалина Попович, парамедик Світлана Цанько та ЕМТ Василь Легеза.

Медики наголошують: набряк легень розвивається стрімко і становить пряму загрозу життю, особливо для людей поважного віку та пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями.

У разі появи сильної задишки, синюшності губ і нігтів, вологих хрипів або пінистого мокротиння необхідно негайно телефонувати 103, посадити людину з опущеними ногами, забезпечити доступ свіжого повітря та зберігати спокій до приїзду бригади.

Останні новини

Всі

12 червня 2026

11 червня 2026

Переглянути все