Юні свалявські волейболісти вийшли у фінал Чемпіонату Закарпатської області

#   1898

Вихованці ОДЮСШ «Спартак» Свалява впевнено вийшли у фінал Чемпіонату Закарпатської області з волейболу серед юнаків 2011 року народження і молодші.

У матчі плей-офф, що відбувся у суботу, 21 лютого, в ужгородському  спорткомплексі Юність, свалявські волейболісти зустрілися з командою із Великого Березного.

Під керівництвом тренера Євгена Левка свалявчани перемогли конкурентів з рахунком 3:1 і потрапили у фінальну четвірку. У фіналі за звання чемпіонів Закарпаття боротимуться також дві команди з Ужгорода та одна з Виноградова.

Вітаємо наших спортсменів та зичимо перемоги у фінальній боротьбі!

Останні новини

Всі

16 червня 2026

15 червня 2026

14 червня 2026

Переглянути все