Юні свалявські волейболісти вийшли у фінал Чемпіонату Закарпатської області

Вихованці ОДЮСШ «Спартак» Свалява впевнено вийшли у фінал Чемпіонату Закарпатської області з волейболу серед юнаків 2011 року народження і молодші.
У матчі плей-офф, що відбувся у суботу, 21 лютого, в ужгородському спорткомплексі Юність, свалявські волейболісти зустрілися з командою із Великого Березного.
Під керівництвом тренера Євгена Левка свалявчани перемогли конкурентів з рахунком 3:1 і потрапили у фінальну четвірку. У фіналі за звання чемпіонів Закарпаття боротимуться також дві команди з Ужгорода та одна з Виноградова.
Вітаємо наших спортсменів та зичимо перемоги у фінальній боротьбі!
